Tohle je už opravdu moc

DEV_2440_slideZ posledních utkání nemohou být fanoušci nadšení. Debakl střídá debakl a hra hráčů Oilers je strašná. Důkazem všeho bylo včerejší utkání s Rangers. Edmonton opět inkasoval branku ve vlastní přesilovce a to hned dvakrát. Právě dvě obdržené branky v početní výhodě přispěli k vysoké porážce „Olejářů“ 0-5.

Nečekaná změna v sestavě musela přijít hned před utkáním, když se zranil kapitán týmu Andrew Ference. Šanci teda dostal po jednozápasové pauze Mark Fraser. Další trable v sestavě Oilers přišli během utkání. Luke Gazdic musel odstoupit kvůli zranění ramene. Výsledky testů ukázali, že bude muset Kanaďan s chorvatskými předky absolvoval chirurgický zákrok, který ho vyřadí na šest měsíců.

Utkání začalo v klidném tempu, oba soupeři čekali co udělá ten druhý. Do první velké příležitosti se dostal Jordan Eberle, který se dostal před prázdnou bránu, ale jeho střela minula bránu o dobrý půl metr.

Skóre v první třetině se měnilo jednou a to v čase 16:30. Nahození obránce Antona Stralmana tečoval před bránou Bena Scrivense Matts Zuccarello. Potvrdit branku musel až video rozhodčí kvůli protestu domácích, kteří byli přesvědčeni, že hostující útočník hrál vysokou holí.

Rozhodnutí utkání přišlo v druhé třetině, když hosté z New Yorku třemi brankami potvrdili, že mají momentálně slušnou formu. Jak je zvykem, tak týmům, kterým se daří je také nakloněno štěstí. Přesvědčit se o tom mohli „Jezdci“ u druhé branky v utkání.

Běžela přesilová hra Rangers. Derick Brassard se snažil najít před bránou Ricka Nashe, který se pokoušel stínit Benu Scrivensovi. Puk se nakonec odrazil od hokejky slovenského obránce Oilers Martina Marincina, který puk nasměroval do své vlastní brány.

V půlce zápasu lovil Ben Scrivens puk potřetí z brány. Tentokrát si puk srazil do vlastní brány samotný Scrivens, který tak pomohl Rickovi Nashovi si připsat čtyřiadvacátou branku v sezóně. Aby toho nebylo málo,tak za čtyři minuty Edmonton inkasoval počtvrté. Jak je zvykem v letošní sezóně, opět jsme nezvládli vlastní přesilovku, ve které jsme inkasovali a Rcik Nash se mohl radovat.

To co předvedli hráči u páté branky nelze vyjádřit slovy, protože nedokážu najít žádné slušné slova, které by vyjádřili laxnost čtyř hráčů na ledě. Branku můžete shlédnout pod článkem.

Dalšími slovy nebudu plýtvat, protože za výkon, který jsme opět předvedli je mi jednoduše nablití. Poslední zápasy vyjádřím slovy asi takto „Prosím ať už je konec sezóny“.

Teď bude na řade horká půda San Jose, kde nás opravdu čeká útok z hlubin.