Potvrdí „Králové“ dlouhodobou formu v Rexall Place?

306edmla2Pouze dvě utkání zbývají do konce sezóny. Dnes se „Olejáři“ pokusí o částečné udobření svých fanoušků, ale nečeká je nic lehkého, protože přivítají „Krále“ z L.A.

KINGS (45-28-7), at Oilers (28-43-9)

Posledních 10: Los Angeles 6-3-1; Edmonton 3-7-0

Pravě Kings mají skvělou bilanci z Rexall Place, když dokázali v posledních jedenácti utkání bodovat. Dokonce v devíti případech brali dva body za vítězství po šedesáti minutách.

Na ranní tiskovce v rozhovoru pro místní televize přiznal Dallas Eakins, že jeho tým udělá vše proto, aby maximálně potěšili fanoušky Oilers, ale také řekl, že si je vědom síly soupeře, který má velkou šanci vyhrát Stanley Cup.

„Dnes budeme bojovat za naše fanoušky.“ řekl Dallas Eakins. „Bude to velmi těžké utkání, protože Kings mají skvělý tým, který se může spolehnout na vynikajícího brankáře“

Do karet Oilers opět nehrají četné zranění. Nově zraněným hráčem je defenzivní útočník Boyd Gordon, který letos dohrál kvůli potížemi s ramenem. Je to už šestý hráč za poslední měsíc a půl co bude chybět Dallasu Eakinsovi. Bývalý hráč Coyotes se zařadí vedle Luka Gazdice, Andrew Ference, Ryane Jonase, Naila Yakupova a Jesse Joensuua. Hostující trenér Darryl Sutter bude postrádat dva zkušené beky Robyna Regehra a Drewa Doughtyho.

Brankoviště Oilers by měl dnes hájit Švéd Viktor Fasth, který vyzve Jonathana Quicka.

Vše začne za tři hodiny. Budeme doufat, že Edmonton předvede lepší výkon než v tom posledním s Coloradem, když působil zoufalým dojmem. Go Oilers Go !!!