Doporučená četba Oilers

8092_1_bigZaložili jsem pro Vás další rubriku na našem webu. Nedílnou součástí našeho oblíbeného týmu patří historické okamžiky z osmdesátých let, kde Oilers patřili několik let mezi špičku celé NHL.

Pravě tyto údaje a nezapomenutelné okamžiky byli sepsané a následně vydané v různých knihách, které přiblížili fanouškům užasné roky naší historie. Proto jsme se rozhodli vytvořit další rubriku „Knihy“, kde se budeme chtít podělit o zkušenosti s knihami, kde si můžete přečíst zajímavé informace.

Legendy NHL – Jiří Lacina- Tato kniha patří mezi ty nejlepší, které můžete sehnat na českém trhu. Dočtete se o počátcích NHL až do roku 1996. Samozřejmě se dozvíte informace o naší dynastii v čele s Waynem Gretzkym.

Vlastní Životopis Wayne Gretzky- Rick Reilly- Název mluví za vše. Dozvíte se spoustu informaci z domácnosti rodiny slavné „99“ až po peprné historky z kabiny Oilers. Pro fanoušky Oilers povinna četba.

Samozřejmě budeme radi, když se podělíte s námi o své zkušenosti s knihami, kde se budeme moct dočíst o Oilers. Tipy nám můžete napsat na email nebo facebook.