Obdržel Andrei Loktionov nabídku?

Andrei+Loktionov+Montreal+Canadiens+v+New+5008z2TxGm8xPomalu ale jistě se nám blíží začátek nové  sezóny a celky NHL skládají poslední kousky do své mozaiky. To samozřejmě také platí pro generálního manažera Oilers Craiga MacTavishe, který stále hledá druhého centra do svého týmu.

Jeden z největších aspirantu na post posledního místa v sestavě je ruský mladík Andrei Loktionov, který je podle odborníků NHL největší a možná jediná šance jak podepsat slušného volného centra do druhé formace.

Agent Loktionova Igor Larionov (zastupuje také Naila Yakupova) přiznal, že jeho svěřenec dostal tři nabídky z NHL a několik slušných z KHL, ale také poznamenal, že není důvod někam spěchat.

“ Andrei stále nemůže trénovat, protože  není fit po zranění ramene,“ řekl Larionov.“ Nejdříve to vidíme na polovinu září, kdyby se Loktionov mohl naplno zapojit do tréninkového procesu. Co se týče nového působení Andreie máme tři nabídky z NHL a několik z Ruska. Víme, že hráč jako je můj svěřenec je velmi žádaný a proto si stále necháváme čas na rozmyšlenou.“

Pravě podle nepotvrzených informací by jedna nabídka ze tří měla být od Craiga MacTavishe. Otázka ale zní, jestli vyčkávající taktika Larionova nenaštve vedení Oilers a ti se podívají po jiném hráči. Samozřejmě stále „Olejáři“ mají v záloze trojici Mark Arcobello, Anton Lander nebo nováčka Leona Draisaitla, kteří dostanou šanci zabojovat o místo v sestavě.