Preview: Kings-Oilers

457481593_slide Třetí zápas sezony je tady a Oilers se představí ve Staples center proti domácím Los Angeles. V minulé sezoně spolu tyto dva týmy hrály čtyřikrát a pokaždé se z vítězství radovali Kings.

Do tohoto zápasu nastoupí Oilers ve značně zkombinované sestavě ať už vinou zranění nebo výkonnostních důvodů. V pondělním tréninku se formace postavily takto: Pouliot-Draisaitl-Yakupov, Hall-Arcobello-Klefbom, Perron-Gordon-Joensuu, Gazdic-Acton-Hendricks.

Zraněna je trojice Teddy Purcell, Jordan Eberle a Ryan Nugent-Hopkins. Trenér Eakins k nim prohlásil, že se jedná jen o menší zranění a pohmožděniny a nemělo by se jednat o nic vážného.

Ze záložního celku Oklahoma city Barons byla povolána mladá naděje a objev letošního kempu Bogdan Yakimov, který by si mohl připsat svůj první start v NHL. Naopak do Oklahomy míří obránce Oscar Klefbom. Dále proběhlo zákulisím, že dalším debutantem by se mohl stát Darnell Nurse, který by mohl nastoupit v obranné dvojici s Justinem Schultzem, ale trenér Eakins tuto informaci prozatím dementoval. Dále se očekává, že v brance by měl nastoupit Ben Scrivens, který k Oilers přišel v průběhu minulé sezony právě z Kings a utkání by pro něj mohlo mít zvláštní náboj.

Los Angeles Kings první dvě utkání prohráli, chuť si spravili až proti Jets a dnes budou chtít tuto výhru potvrdit. Tato výhra byla ale bez jedničky Jonathana Quicka, který by ale dnes měl nastoupit.

Uvidíme tedy jak si hokejisté Oilers bez svých opor povedou a jestli i tak dokážou být domácím Kings zdatným protivníkem a jestli se hráči, kteří zatím nedostali tolik prostoru své šance využijí. Zápas začíná ve 4:30.