Preview: Coyotes-Oilers

644edm-phx2Ve 4:30 odehrajou Oilers v pořadí čtvrtý zápas v sezoně v Jobing.com areně proti Arizoně Coyotes. Budeme pokračovat v neuspokojivých výsledcích nebo se právě na týmu z Arizony konečně chytíme?

V posledních 13 zápasech proti Oilers vyhráli Coyotes 10 zápasů, takže hoši mají co napravovat. V brance domácích dnes nastoupí Mike Smith, který oproti minulému zápasu nahradí bývalého gólmana Oilers Devana Dubnyka. V domácím dresu nastoupí i naše bývalá dlouholetá opora Sam Gagner, který sem byl vyměněn v průběhu loňské sezony. Arizona začíná sezonu domácí sérií 4 zápasů v řadě a dnes to bude jejich třetí zápas když předtím porazili našeho včerejšího soupeře Los Angeles a prohráli s Winnipegem.

V dresu Oilers budeme postrádat Ryana Nugenta-Hopkinse, který stále není fit po hitu z utkání s Canucks. Dnes už byl s týmem sice na ledě, ale do zápasu ještě nenastoupí. Jordan Eberle už také trénoval a podle jeho slov by chtěl dnes večer hrát, ale zda opravdu nastoupí se rozhodne až při rozbruslení před zápasem. Kdo určitě nenastoupí je gólman Viktor Fasth, který si v zápase s Kings poranil třísla a byl klubem zapsán na listinu zraněných hráčů. Místo něho byl z týmu Oklahoma city povolán Richard Bachman. Spolu s ním putuje k Oilers i Steve Pinizzotto, místo něj byl po jediném zápase v NHL poslán zpět Bogdan Yakimov. Do dnešního zápasu nastoupí i Jeff Petry, který v sestavě nahradí Brada Hunta, kterému se hrubě nepovedl poslední zápas.

Teď už tedy nezbývá než jen držet klukům palce ať se už konečně mince obrátí na druhou stranu a ať máme už konečně nějakou radost. Alea iacta est :o)