Preview: Oilers-Devils

img24046372Dnes nás čekají,vůbec poprvé v této sezoně, Ďáblové z New Jersey. Tento zápas bude zajímavý především kvůli dvěma věcěm. Ta první je 20. Utkání v řadě v podání Coryho Schneidera, který tak překonává klubový rekord ( Marty Brodeur – 19 utkání ). Další perličkou je, že to je vůbec první utkání Marka Faynea proti jeho bývalému celku.

 

New Jersey Devils

NJ nastoupí ke svému druhému utkání na tripu. První utkání prohráli s Winnipegem 1:3, a tak budou chtít proti týmu z nejsevernějšího kouta NHL jistě bodovat. V brance by měl nastoupit již zmiňovaný Cory Schneider,který letos předvádí stabilní výkony.

Na koho se zaměřit

Jaromír Jágr – Legendární JJ je stále na špičce bodování Ďáblů. I když letos nepředvádí úplně optimální výkony, je to stále jeden z nejlepších hráčů hostů.

Předpokládaná sestava

Cammalleri – Zajac – Jagr

Elias – Henrique – Havlat

Ruutu – Josefson –Ryder

Zubrus – Gionta – Bernier

Greene – Severson

Gelinas – Zidlicky

Larsson – Helgeson

Schneider

Edmonton Oilers

Oilers nepředvádí optimální výkony a tak musela proběhnout alespoň rošáda v sestavě. Hlavní změna jsou prohození Pouliota a Taylora Halla. Dále návrat Martina Marinčina. V brance by měl nastoupit švéd Viktor Fasth, který tento rok nepodává přesvědčivé výkony. Toto by mohl být „ten“ zápas, kdy by došla vedení Edmontonu Oilers trpělivost a nastanou tak očekávané změny.

Na koho se zaměřit

Dallas Eakins – Tento trenér sice většinou zanechává dojem, že nemá ponětí co dělá. Nenechte se ale odradit a sledujte ho! Občas totiž předvádí dost zábavná gesta.

Předpokládaná sestava

Pouliot – RNH – Eberle

Hall – Draisaitl – Purcell

Perron – Arcobello – Yakupov

Hendricks – Gordon – Pinizzotto

Nikitin – Petry

Ference – Schultz

Marincin – Fayne

Fasth

 

Úvodní vhazování je stanoveno na půl čtvrtou hodinu ranní. Takže pokud máte silný žaludek, tak buďte u svých obrazovek a fanďete. Go Oilers go!