Preview: Predators-Oilers

tnmh105-1128_2013_201116_highBěhem dnešní noci se Oliáři střetnou s týmem města hudby a to Nashvillem. Oba týmy se nachází na rozdílných místech tabulky. Predátoři jsou třetí ve své konferenci, kdežto Oilers poslední. Nashville má sérii dvou výher,Oilers sérii pěti proher. Vidíte ten rozdíl? K tomu připočtěte to, že jsme prohráli oba letošní vzájemné zápasy a dojde vám že tohle rozhodně nebude lehké utkání ,ale pevně věřím, že naši kluci do toho dají vše a urvou první výhru proti týmu ze Západní Konference.

 

Nashville Predators
Predátoři vyhráli svá poslední dvě utkání a v týmu panuje pohoda . Ofenzivní styl nového trenéra jim očividně svědčí. Mohou se pochlubit jednou z nejlepších obran v NHL. V útoku naopak řádí finský mladík Filip Forsberg. Navíc se do sestavy vrací Mike Fisher. V brance by měl nastoupit jeden z nejlepších gólmanů součastnosti a to nikdo jiný ,než finský čahoun Pekka Rinne. Ten i v této sezoně ukazuje, že patří mezi elitu ligy.

Na koho se zaměřit:

Filip Forsberg – tento mladík letos všechny překvapuje, nasbíral už 22 kanadských bodů a pokračuje.

Předpokládaná sestava:
Forsberg – Ribeiro – Neal
Wilson – Jarnkrok – Smith
Jokinen – Fisher – Roy
Nystrom – Gaustad – Beck

Josi – Weber
Ekholm –Jones
Volchenkov – Elis

Rinne
Edmonton Oilers
Olejáři prohráli posledních sedm utkání za ssebou ( 0 – 1 – 6). Což je opravdová tragédie. Fanoušci bučí, pískají, spamují sociální sítě, chtějí vidět hlavy Dallase Eakinse, MacTavishe a Kevina Lowa a několika hráčů. I přes to se nic neděje a je to pořád dokola ta samá písnička. Do dnešního utkání opět nenastoupí Benoit Pouliot, který byl umístěn na injury list. Místo něj byl z farmy povolán nadějný bek Oscar Klefbom. Do utkání také nenastoupí ofenzivní bek Justin Schultz, byl za své špatné výkony „benched“. V brance nastoupí Viktor Fasth.

Na koho se zaměřit:

Jordan Eberle – Tento ostrostřelec by mohl blízké době vyměněn, on i přes tyto spekulace podává solidní výkony a vede bodování týmu.

Předpokládaná sestava:
Hall – Nugent-Hopkins – Eberle
Yakupov – Arcobello – Purcell
Perron – Draisaitl – Joenssuu
Hendricks – Gordon – Pinizzotto

Nikitin – Fayne
Klefbom – Petry
Ference – Aulie

Fasth

Utkání začíná dvě hodiny po půlnoci středoevropského času. Nám nezbývá nic jiného, než věřit, že silného soka z naší konference přetlačíme. Let’s go Oilers, let’s go!