Preview: Jets-Oilers

644oilers-jets1Edmonton čeká další utkání, ve kterém vlastně „Olejářům“ už o nic nejde. Chování klubu poukazuje na to, že sezónu už odpískali a hlavně každým zápasem jsou všem pro smích. Ani mi v redakci, kteří svůj volný čas obětujeme pro tento klub nevěříme, že se může stát zázrak. Proto očekávejte v průběhu týdnů náš bojkot, protože nás přestává bavit psát o těchto porážkách a utrpení, které hráči předvádějí.

Zítřejší utkání Edmonton nastoupí na led Winnipegu Jets, kteří v letošní sezóně nevypadají až tak zle, když okupují osmou příčku Západní Konference. Při dobrých výsledcích je v tomto ročníku drží především brankářská dvojice Pavelec-Hutchinson. V ofenzívě úřaduje srdce a zároveň kapitán Jets Andrew Ladd, který společně s Blakem Wheelerem má shodně šestnáct bodů za osm branek a stejným počtem asistencí.

Co se týče posledních utkání s Jets, tak v minulé sezóně Winnipeg dokázal Edmonton porazit dvakrát ze tří utkání. Zítřejší střetnutí bude první v letošní sezóně ze tří, které odehrajeme s tímto soupeřem. Do branek se postaví Ben Scrivens a za domácí nastoupí rodák z Kladna Ondřej Pavelec.

Rádoby trenér Dallas Eakins opět promíchal sestavu, která by měla vybojovat první vítězství po dlouhých deseti utkání, ale jak všichni tušíme ani Winnipeg nám nedá tuto šanci, proto tipuji prohru v prodloužení.

Sestava Oilers:

Hall-RNH-Pitlick,

Yak-Draisaitl-Eberle,

Perron-Gordon-Purcell,

Gazdic-Arco-Pinizzotto

Ference-Schultz,

Klefbom-Petry,

Nikitin-Fayne

 Utkání na ledě Winnipegu Jets začne ve tři hodiny ráno středoevropského času.