Edmonton podepsal Taylora Becka

Taylor+Beck+IL-uyZEOXlMmPeter Chiarelli dnes podepsal dalšího hráče, který by měl vyplnit a zvýšit konkurenci ve farmářském týmu Bakersfield Condors. Po obránci Marku Fraserovi přichází urostlé křídlo Taylor Beck.

Beck strávil většinu minulé sezóny na farmě New Yorku Islanders v týmu Bridgeportu, kde obsadil páté místo v kanadském bodování s 33 body. Pouze ve dvou utkáních dostal šanci v hlavním týmu, ve kterých se střelecky neprosadil. Celkově v NHL odehrál 87 utkání s čísly 11 brankami a 12 asistencemi.

„Beck je velké křídlo s dobrou střelou a útočným instinktem ale musí zlepšit svou obrannou hru a bruslení.“ Charakteristika hry podle elite prospects.

Rodák z St. Catharines v letošní sezóně zažil několik stěhování. Před sezónou byl vyměněn do Toronta, když se následně stěhoval do New Yorku Islanders ve výměně Michaela Grabnera. V únoru byl opět vytrejdován tentokrát do Colorada Avalanche za Marc-Andre Clichého.

Je to další hráč, který typově sedí do nové koncepce Oilers. Peter Chiarelli vidí, že farmářský celek potřebuje více hráčů na hraně mezi AHL a NHL, aby zvýšil konkurenci v týmu.