Čísla dresu rozdány

Před novou sezónou přišlo do týmu několik nových tváři, které by měli přispět k lepším výkonům. Jako každý rok v tuhle dobu mají hráči za povinnost předložit požadavky na čísla dresu. Tento seznam byl před několika dny zveřejněn.

Oilers do týmu přivedli dva brankaře. Jedním je Jason LaBarbera, který si vyžádal číslo #1. Číslo #30 bude nosit na zádech nadějný mladík Richard Bachman, který přišel z Dallasu Stars.

Švédský center Anton Lander byl natolik shovívavý, že přenechal svoje číslo #57 nové tváří v útoku Davidovi Perronovi, který toto číslo nosil v St.Louis Blues. To Boyd Gordon si mohl ponechat svou oblíbenou dvacet trojku, ale nakonec se rozhodl pro #27. Nový zly muž v dresu „olejářů“ Jesse Joenssu se bude v dresu Edmontonu objevovat s číslem #6.

Oba Ruští obránci Anton Belov (#77) a Denis Grebeshkov (#37) si ponechali své čísla z ruské KHL, které nosí po celou svou kariéru. Naopak Philip Larsen sáhl po novém čísle, které na zádech ještě nenosil. Štěstí mu bude nosit třicet šestka. Největší posila do obraných řád Andrew Ference dál na svou oblíbenou #21.

Po odchodu Shawn Horcoffa se uvolnilo číslo deset, po kterém nesáhl Ruský útočník Nail Yakupov. Pravě toto rozhodnutí bylo pro fanoušky velké překvapení, protože toto číslo nosil jeho velký idol Pavel Bure.