Zítra o půl čtvrté ráno středoevropského času přivítá Edmonton  na domácím ledě „Žraloky“ ze San Jose. Bude to třetí duel z pěti v této sezóně. V Obou předchozích utkání dokázali Sharks zvítězit a to v poměru 3-1 a 5-1.

Hráči Oilers se vracejí na domácí led po úspěšné misi ve Vancouveru, kde dokázali porazit „Kosatky“ 4-2. Hvězdou utkání byl jednoznačně David Perron, který zaznamenal svůj druhy hattrick v kariéře.Dokonce se v utkání prosadil i finský tvrďák Jesse Joensuu, který zaznamenal svou třetí branku v sezóně.

„Je to skvělý pocit, když se občas prosadíte,“ prozradil člen čtvrté formace. “ Myslím si, že poslední dvě utkání jsme odehráli skvěle. Dokonce si myslím, že naše hra vypadala nejlépe z dosavadních utkání“, řekl Jesse Joensuu.

Žraloci v posledním utkání na domácím ledě nenašli recept na Jonathana Quicka, který zlikvidoval všech dvacet střel domácích. Porážka 0-1 znamenala třetí prohru z posledních deseti utkání San Jose.

Na dnešním ranním rozbruslení „Olejářů“ byla také dvojce Aleš Hemský a kapitán týmu Andrew Ference, kteří podle slov Dallase Eakinse do dnešního utkání nezasáhnou. To také platí pro obránce Philipa Larsena, který chybí od poloviny prosince.

Marodka San Jose je dvakrát větší než v Edmontonu. Do utkání určitě nezasáhnou Tomáš Hertl, Scott Hannan, Martin Havlát, Adam Burish,  Logan Couture a Raffi Torres. Poslední dva jmenovaní se dnes zúčastnili tréninku, ale jejich start v utkání není moc reálný.

Do branky „Olejářů“ by měl nastoupit Ben Scrivens, který zaznamenal v pondělí proti Predators 29 úspěšných zákroků a z velké části se podílel na vítězství Edmontonu 5-1. Jeho protivníkem bude nejspíš Antti Niemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *