Předposlední zastávka před olympiádou čeká hráče Oilers. Dallas Eakins se svým týmem nastoupí na led Madison Square Garden proti tamním Rangers.

Rangers (31-23-3) at Oilers (19-33-6)

Posledních 10: New York 7-3-0, Edmonton 4-5-1 

Po utkání se Sabres čeká „Olejáře“ další tým, s kterým Edmonton delší dobu nehrál. Naposledy Oilers přivítali „Jezdce“ v Rexall Place 23. října 2011, kdy po brankách Nugenta-Hopkinse a Pottera zvítězili 2-0.

Tentokrát to nebude žádná procházka růžovým sadem. Domácí v posledních čtyřech utkání nezaváhali a ještě k tomu jejich ikona „King Henrik“ je ve skvěle formě. Důkazem toho jsou jeho poslední čísla z předchozích třech utkání. Procentuální úspěšnost má 96,9 procent. Můžeme se teda těšit na souboj brankářů, protože do brány nastoupí Ben Scrivens, který se může také pyšnit skvělými čísly a určitě stále mají všichni v pamětí jeho výkon proti Sharks.

Ranní trénink také poukázal, že Eakins nenechá pohromadě první řadu, která v posledním utkání vyšla na prázdno. Vedle Halla a Nugenta-Hopkinse se bude stěhovat Yakubov a Eberle se postaví vedle Perrona a Gagnera.

Obrané řady by měli zůstat stejné jak v předchozím utkání Ference-Fraser, oba Schultzové a Marincin-Petry na tribuně opět zůstane Anton Belov.

Co se týče marodky v obou týmech bude chybět jeden hráč. Na straně Rangers Derek Dorsett, který má problémy s nohou a na straně Oilers Philip Larsen pro nemoc.

Vše začne v jednu hodinu ráno středoevropského časů. Go Oilers Go  

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *