«

»

Úno 05 2014

Madison Square Garden čeká souboj brankářů

Předposlední zastávka před olympiádou čeká hráče Oilers. Dallas Eakins se svým týmem nastoupí na led Madison Square Garden proti tamním Rangers.

Rangers (31-23-3) at Oilers (19-33-6)

Posledních 10: New York 7-3-0, Edmonton 4-5-1 

Po utkání se Sabres čeká „Olejáře“ další tým, s kterým Edmonton delší dobu nehrál. Naposledy Oilers přivítali „Jezdce“ v Rexall Place 23. října 2011, kdy po brankách Nugenta-Hopkinse a Pottera zvítězili 2-0.

Tentokrát to nebude žádná procházka růžovým sadem. Domácí v posledních čtyřech utkání nezaváhali a ještě k tomu jejich ikona „King Henrik“ je ve skvěle formě. Důkazem toho jsou jeho poslední čísla z předchozích třech utkání. Procentuální úspěšnost má 96,9 procent. Můžeme se teda těšit na souboj brankářů, protože do brány nastoupí Ben Scrivens, který se může také pyšnit skvělými čísly a určitě stále mají všichni v pamětí jeho výkon proti Sharks.

Ranní trénink také poukázal, že Eakins nenechá pohromadě první řadu, která v posledním utkání vyšla na prázdno. Vedle Halla a Nugenta-Hopkinse se bude stěhovat Yakubov a Eberle se postaví vedle Perrona a Gagnera.

Obrané řady by měli zůstat stejné jak v předchozím utkání Ference-Fraser, oba Schultzové a Marincin-Petry na tribuně opět zůstane Anton Belov.

Co se týče marodky v obou týmech bude chybět jeden hráč. Na straně Rangers Derek Dorsett, který má problémy s nohou a na straně Oilers Philip Larsen pro nemoc.

Vše začne v jednu hodinu ráno středoevropského časů. Go Oilers Go