Dnes opět přinášíme novinky z tábora Oilers. V tomto článku se zaměříme na podepsání nadějného obránce Taylora Feduna a zveřejnění rozpisu utkání pro sezonu 2013/14.

Generální manažer Craig MacTavish potvrdil zprávu, že organizace Edmonton Oilers podepsala jednoletý kontrakt s obráncem Taylorem Fedunem.

Minulou sezónu strávil Fedun  na farmě v týmu Oklahoma City Barons, kde v 70 utkání zaznamenal 27 bodů za osm branek a devatenáct asistenci. V play off si pak připsal tří branky a stejný počet asistenci.

Fedun také strávil čtyři sezóny v týmu Princeton Tigers (ECAC), kde si do statistik zapsal 68 bodů (20 branek a 48 asistenci). V roce 2011 však následoval přesun do Edmontonu.

Vedení NHL dnes zveřejnilo plán zápasu pro nadcházející sezónu. Edmonton otevře nový ročník 1.října v Rexall Place s Winnipegem Jets.

Oilers budou hrát tři ze svých prvních čtyř utkání doma, pak je bude čekat šesti zápasový „Road Trip,“ při němž postupněZavítají na led Toronta, Washingtonu, Pittsburghu, New York Islanders, Ottawy a Montrealu. Jejich nejdelší domácí série se bude konat v březnu, kdy odehrají šest utkání od 18. do 30.března.

Olympijská přestávka je naplánována na 9.-25 únor.

Nová sezóna nám také přinese premiéru nových vytvořených divizi.¨“Olejáři“ budou bojovat o divizní titul s týmy: Calgary Flames, Anaheim Ducks, Los Angeles Kings, San Jose Sharks, Vancouver Canucks a Phoneix Coyotes.

Některé další událostí nového ročníku NHL:

Otevření treninkového Kempu – středa, 11. září

Přatelské utkání – pátek, 13 září

Začatek sezóny – úterý, 1.říjen

Síně slávy – pátek 8.listopadu

Vanoční speciál – úterý, 24. prosince – čtvrtek, 26. prosince

Hokejový Den v Kanadě – Sobota 18.leden

Olympiáda v Soči – neděle, 9.února – Úterý, 25.února

Poslední den zakládní části – neděle, 13.dubna

Stanley Cup play offs – středa, 16.duben

Celý program Oilers základní částí ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *