jk1_3187_slideEdmonton si v přípravě připisuje druhou porážku v řadě. Tentokrát nestačili na domácí Jets v poměru 1-5.Tým z Winnipegu dokázal využít čtyři přesilové hry z pěti a ukázal „olejářům“ školu efektivity, když z jednadvaceti střel se dokázal radovat hned pětkrát.

„Bylo to dnes divné utkání,“ řekl veterán Matt Hendricks. „Naše hra v oslabení byla otřesná a ani trošku se nepodobala tomu, co můžeme hrát.“ Dělali jsem velké chyby,“ dodal partˇak Hendrickse Mark Letestu. „Pracujeme na určitých věcech aby vše klapalo ale stále to není optimální.“

Trenér Todd McLellan pokračoval v kritice na hru v oslabení ale taky našel pozitiva po prohraném utkání. Především si vysloužila pochvalu třetí řada ve složení Khaira-Caggiula-Versteeg, kteří si vytvořili několik příležitostí a dokázali uzavřít svou hrou soupeře v obranném pásmu.

Moc dalších pozitivních věcí z utkání nelze nalézt. Možná jen to, že se podařilo“olejářům“ vyslat na Hutchinsona 34 střel ale brankář si byl po celé utkání jistý, kromě jediné střely Oscara Klefboma, který ho spoza branky překvapil.

McLellan prozradil po utkání, že většina hráčů budou muset svou hru zintenzivnit pokud chtějí hrát v prvním střetnutí sezóny.

„Stále někteří hráči nedělají to, co mají,“ řekl Todd McLellan. „Date jim příležitost a pak znova, ale je to stále stejné.“

Další utkání odehrají Oilers v pondělí s Los Angeles Kings v městečku Lumby, které hostí akci Kraft Hockeyville.

Vancouver – Edmonton  5:1 (2:0,1:1,2:0)

9. Lowry (WPG), 13. Armia (WPG), 23. Enstrom (WPG), 36. Klefbom (EDM), 55. Scheifele (WPG), 58.Connor (WPG)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *