Po chvilce klidu se opět řeší budoucnost Českého “ hračičky“ Aleše Hemského. Tentokrát podle informací Jima Mathesona z Edmonton Journal by mohlo v následujících dnech kontaktovat Craiga MacTavishe vedení týmu Ottawa Senators.

Redaktor Edmontonského plátku je přesvědčen, že Hemský je ideální volba pro Ottawu. Vedení týmu z hlavního města Kanady se musí v následující sezoně obejít bez svého dlouholetého kapitána Daniela Alfredssona, který se stal volným hráčem. Švédské pravé křídlo podepsalo v Detroitu, kde je odhodlán vyhrát Stanley Cup. Právě odchovanec Pardubického hokeje by mohl svojí hrou nahradit Alfredssona v dresu „Senátorů“.

Dokonce problém s platem Aleše Hemského, který činí pět a půl milionů dolarů v letošní sezóně by nemusela Ottawa mít problémy. Kanadský tým má momentálně volný prostor jedenáct milionů pod platovým stropem.

Vypadá to, že „Trade“ by mohl proběhnout bez problémů. Samozřejmě zní otázka,co by požadoval generální manažer McTavish? Já osobně si myslím, že by se spokojil s nějakým hráčem z farmy a volbou v draftu.

Pokud opravdu bude mít Ottawa zájem o Aleše Hemského, mohlo by se vše rozhodnout v následujících dvou týdnech.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *