Reakce na špatný výkon v obraných řadách v posledním utkání je tady. Vedení včele s Craigem MacTavishem přivedlo tvrdého defenzivního obránce z Toronta Maple Leafs Marka Frasera.

Pravě tento Kanaďan by měl do obraných řád přivést tvrdost a houževnatost, která chybí naší obraně. Také je velmi pozitivní zpráva, že jeho adaptace do sestavy bude jednoduší, protože působil dvě sezóny pod Dallasem Eakinsem, který ho vedl na farmě Maple Leafs.

Sice Mark Fraser byl po výměně šokován, ale také přiznal, že se moc těší na spolupráci s Eakinsem, který mu velice pomohl v jeho růstu.

„Byl jsem trošku v šoku, že jsem byl vyměněn, ale zase musím přiznat, že se velice těším na spolupráci s Dallasem Eakinsem s, kterým jsem zažil spoustu dobry věcích,“ přiznal rodák z Ontaria.

Na oplátku Toronto získalo Camerona Abneyho a Temmu Hartikainena, který momentálně působí v KHL.

V letošní sezóně odehrál Fraser pouze devatenáct utkání, ve kterých zaznamenal jednu asistenci a třiatřicet trestných minut. Sám hráč přiznal, že letošní sezóna není pro něho ideální.

“ Minula sezóna byla pro mě asi nejlepší v kariéře, ale ta letošní je pravý opak,“ řekl Fraser. „Hledal jsem tým, kterými dá opět důvěru. Věřím, že právě Edmonton je ta správná volba.“         

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *